Welcome to our Coffee Website

Про нас

Ми працюємо в сфері кофейного обладнання та кави більше 10 років. За весь період роботи ми заробили репутацію надійного партнера та доброчесного постачальника.

У нас представлений широкий вибір кавомашин та якісної кави , призначеної як для домашнього приготування, так і для кафе, ресторанів, барів, готелів, офісів. В асортименті компанії є купажі з різноманітним відсотковим співвідношенням арабіки та робусти, існують і моно сорти Бразильської та Колумбійської арабіки.

За тривалий розвиток шлях свого становлення та розвитку ми пам’ятаємо часи, коли кавомашина вважалась розкішшю та мало хто міг дозволити собі такий пристрій.

Ми маємо можливість забути про розчинну каву, яка втрачає корисні властивості в процесі суттєвої ферментації. Сьогодні є можливість насолоджуватись виключно натуральними кавовими напоями. Все це завдяки професійним кавомашинам, які є результатом технічного прогрессу. За допомогою сучасних кавомашин ми маємо можливість готувати свіжі напої, а наша ціль – допомогти Вам насолоджуватись ним.

За роки роботи ми розширили свою діяльність та готові запропонувати Вам повний спектр послуг кавової індустрії: здійснюємо продаж та оренду якісного кавового обладнання, сервісного обслуговування та ремонту, поставку натуральних сортів зернової кави від відомих виробників.

Ми обираємо для Вас тільки найкраще, надаючи свої послуги на найвигідніших умовах, адже нам важливий ідивідуальний підхід до кожного, враховуємо побажання та потреби нашої аудиторії.

Our Values

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam,
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

Our History

Establised since 1990
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever.
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

Great experience in our Cafe

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries.

для дому

Вставши вранці з ліжка, прокинутися і підбадьоритися Вам допоможе чашка ароматної кави. І якщо у Вас вдома стоїть професійна автоматична кавоварка, то за менше ніж півхвилини, не докладаючи зусиль, ви отримаєте чашку прекрасного напою, виготовленого з свіжообсмажених зерен.

Для офісу

У нашому стрімкому ритмі життя кава стала невід'ємною його частиною. Багато хто починає ранок з чашечки цього прекрасного напою, а більшість не перестає його пити протягом робочого дня. Кава допомагає підбадьоритися, налаштуватися на робочий лад, допомагає зосередитися.

Для кав'ярень та кафе

для виставок

На організацію виставки і її проведення компанії витрачають чимало часу і зусиль. Так як виставка є важливою подією в діяльності будь-якої компанії. Успішно проведена виставка - це придбання нових клієнтів і партнерів, нових знайомств і ділових зв'язків, укладання договорів і розширення сфер діяльності.

для ресторанів/барів

Люди приходять в бар посидіти в приємній самоті або в невеликій компанії друзів. А якщо в закладі є професійна кавоварка, то Ваші відвідувачі неодмінно захочуть скуштувати чашку ароматного напою. Насолодитися його прекрасним смаком, відчути весь аромат, розслабитися і просто відпочити.

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами

get in touch with us.