Welcome to our Coffee Website

Оренда кавомашин

Для того, щоб кожен день, ми мали можливість насолоджуватись смачною та ароматною кавою не обов’язково купляти дороге обладнання. Ви можете взяти в оренду кавомашину та заощадити кошти на дорогу покупку, а також на подальше її обслуговування.

Чому саме ми?

Ми пропонуємо своїм клієнтам

Довгострокова оренда кавомашин

Такий варіант ідеально підійде для офісу або дому.

Оренда професійних кавомашин

Прекрасне рішення для барів та ресторанів.

Подобова оренда кавомашин

Оренда на декілька днів для разових заходів, семінарів, конференцій.

Кавомашина в оренду на виставку терміном від 1 дня

Відвідувачі виставки і потенційні споживачі, партнери залишаться дуже задоволені вашим гостинністю і з особливою увагою поставляться до теми заходу або стенду вашої компанії на виставці, затримаються біля експозиції, рекламно-інформаційних матеріалів довше!

Ми безкоштовно забезпечимо:

Кавомашина на виставку

На організацію виставки і її проведення компанії витрачають чимало часу і зусиль. Так як виставка є важливою подією в діяльності будь-якої компанії. Успішно проведена виставка — це придбання нових клієнтів і партнерів, нових знайомств і ділових зв’язків, укладання договорів і розширення сфер діяльності. А потенційні клієнти і ділові партнери неодмінно затримаються у ваших виставкових стендів, якщо є можливість насолодитися чашечкою ароматних кавових напоїв. Ця дрібна, але дуже важлива деталь перетворить стомлююче відвідування виставки в повноцінну бізнес-зустріч потенційних продавців і їх клієнтів, колег і майбутніх партнерів.

для дому

Вставши вранці з ліжка, прокинутися і підбадьоритися Вам допоможе чашка ароматної кави. І якщо у Вас вдома стоїть професійна автоматична кавоварка, то за менше ніж півхвилини, не докладаючи зусиль, ви отримаєте чашку прекрасного напою, виготовленого з свіжообсмажених зерен.

Для офісу

У нашому стрімкому ритмі життя кава стала невід'ємною його частиною. Багато хто починає ранок з чашечки цього прекрасного напою, а більшість не перестає його пити протягом робочого дня. Кава допомагає підбадьоритися, налаштуватися на робочий лад, допомагає зосередитися.

Для кав'ярень та кафе

для виставок

На організацію виставки і її проведення компанії витрачають чимало часу і зусиль. Так як виставка є важливою подією в діяльності будь-якої компанії. Успішно проведена виставка - це придбання нових клієнтів і партнерів, нових знайомств і ділових зв'язків, укладання договорів і розширення сфер діяльності.

для ресторанів/барів

Люди приходять в бар посидіти в приємній самоті або в невеликій компанії друзів. А якщо в закладі є професійна кавоварка, то Ваші відвідувачі неодмінно захочуть скуштувати чашку ароматного напою. Насолодитися його прекрасним смаком, відчути весь аромат, розслабитися і просто відпочити.

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами

get in touch with us.